Dochód pasywny od Kyäni

Co oferuje plan wynagrodzeń firmy Kyäni?

ZYSK REZYDUALNY!

Przypomina to nieco zarabianie na lokatach bankowych. Wyobraź sobie, że aby otrzymać ok. 500 zł odsetek na miesiąc, musiałbyś ulokować ponad 300 tysięcy na lokacie (przy niskim 2% oprocentowaniu, choć oczywiście można znaleźć i nieco lepsze oferty). W przypadku marketingu sieciowego otrzymujesz wypłaty niezależnie od tego, co w danym momencie robisz i nie musisz inwestować ogromnych pieniędzy!

MIESIĘCZNY DOCHÓD PASYWNY

Bramki Płatności PayGate

Unikalny sposób wynagradzania, dzięki któremu otrzymujesz co miesiąc do 12 wypłat z tego samego, osiągniętego przez Twoją strukturę obrotu. Zarobki generowane są bez ograniczenia w głębokości generowanych obrotów, a otrzymujesz wypłatę z każdej bramki, do jakiej zakwalifikujesz się w konkretnym miesiącu.

Wielopoziomowy matching bonus

Zarabiasz procent z każdej wypłaty w swojej organizacji, aż do 9 poziomów w głąb. Poziom jest liczony od Ciebie do następnego dyrektora szafirowego lub wyżej pozycji. Każda osoba pomiędzy tobą, a tymże liderem generuje dla Ciebie dodatkowy dochód pasywny.

Pula kliencka

4% ogólnego obrotu generowanego na świecie przez sprzedaż detaliczną jest umieszczana w specjalnej puli. Każda osoba, generująca co najmniej 400 pkt. obrotu klienckiego CQV kwalifikuje się do udziału w podziale tych środków.
 

BONUSY TYGODNIOWE

Bonus budowy zespołu

Jest to specjalny bonus wypłacany sponsorowi oraz 5 kolejnym kwalifikującym się liderom. Ta prowizja wypłacana jest co tydzień.

Bonus od klientów

Zarabiasz 60% obrotu sprzedażowego od każdego klienta i każdej sprzedaży, jaką odnotuje system (prowizja naliczana od punktów CV).

Bonus Prime

Otrzymujesz jednorazowo 10 EURO za każdą nową rejestrację klienta w programie Prime, który umożliwia korzystania z cen hurtowych oraz bezpłatnej przesyłki kurierskiej.

Prowizja detaliczna

Zarabiasz marżę detaliczną od każdej sprzedaży, jaką generujesz, otrzymując różnicę pomiędzy ceną hurtową, a bezpośrednią detaliczną (przy sprzedaży osobistej „z ręki”) lub detaliczną priorytetową (przy sprzedaży przez stronę internetową). Otrzymujesz tę wypłatę niezależnie od Bonusa od klientów.

Kyäni oferuje również swoim partnerom atrakcyjny program samochodowy (od 250 do 7600 EURO miesięcznie na wybrane auto), wycieczki i rejsy dla liderów oraz dodatkowe jednorazowe bonusy gotówkowe za awanse na wyższe pozycje w firmie.

Poniższa ilustracja przedstawia poszczególne kroki w karierze zawodowej z Kyäni wraz ze średnimi miesięcznymi zarobkami partnerskimi na danej pozycji. Nie oznacza to, że kwota taka jest gwarantowana bądź minimalna albo maksymalna, ale wynika ona wyłącznie ze średniej zarobków wszystkich partnerów Kyäni na danym etapie.

Jeśli chcesz podjąć współpracę z Kyäni w ramach projektu Wellbiznes to kliknij w ten link, aby przejść na stronę, gdzie możesz wybrać swój pakiet startowy, założyć konto i dołączyć do nas. Zapraszamy do Wellbiznesu!