Sportowcy wybierają Kyäni

31E9960FE8881D449E4D1C442E19B4FB_eurprd01_prod_exchangelabs_com_psd___100___NA_ELITARNY_TRENING_zaprasza_PRZEMYSLAW_SALETA__RGB_8___

Wielu światowej klasy sportowców, olimpijczyków i rekordzistów świata już korzysta z mocy Kyäni i poleca te produkty każdemu. Są wśród nich m.in.: amerykańscy sprinterzy Jerome Davis i Mike Rogers, słynny filipiński bokser i były mistrz świata w wagach muszej, lekkiej, lekkośredniej oraz półśredniej Manny Pacquiao, mistrz świata w kickboxingu Przemysław Saleta, mistrz Polski w kulturystyce 2015 Krzysztof Reinhard, a także mistrz świata w nurkowaniu bez tlenu Jesper Stechmann. Wszyscy oni zgodnie powtarzają: produkty Kyäni zwiększają wydolność i pozwalają poprawić osiągnięcia.

Na swoim prywatnym profilmu w serwisie Facebook Przemysław Saleta napisał: „Moim podstawowym suplementem jest teraz NitroXtreme. Regeneracja znakomita, lepsza wydolność i znacznie lepsze samopoczucie nawet po ciężkim treningu. Jeśli obserwujesz mnie to już to wiesz„.

Kyäni Nitro Xtreme maksymalizuje wytrzymałość fizyczną, produkcję energii i jasność umysłu. Jest to bardzo skoncentrowany i unikalnie wykonywany wyciąg z rośliny noni, która zawiera duże stężenie azotynów i azotanów, dzięki którym w organizmie człowieka może powstawać tlenek azotu (NO) zwany popularnie „Molekułą Życia”. Nitro Xtreme zawiera dodatkowo koenzym Q10, magnez, cynk, chrom i niacynę (witamina B3).

Przemysław Saleta wystąpił w lutym 2017 roku na szkoleniu partnerów Kyäni. Oto fragment jego wystąpienia:

U sportowców dodatkowa suplementacja jest niezbędna, gdy chcemy zwiększyć produkcję tlenku azotu, a co za tym idzie i poprawić wydolność organizmu. Dzięki zwiększonej produkcji NO, komórki mięśni gładkich naczyń krwionośnych rozkurczają się, następuje efekt wazodylatacji, a co za tym idzie zwiększa się przepływ krwi i natlenienie. Działanie wolumizerów komórkowych to przede wszystkim zwiększenie przekroju żył i tętnic wskutek rozkurczu mięśni gładkich naczyń krwionośnych, zwiększona ilość i objętość krwi zwiększa jej natlenienie. Pozwala to u sportowców na większą wytrzymałość całego organizmu oraz lepszą regenerację po wysiłku, na co zwrócił właśnie uwagę Przemysław Saleta.

Kyäni poleca również Tomek Zajączkowski, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Kickboxingu. Opowiada o tym w poniższym filmie:

Nie ma komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *