Kyäni Nitro – potęga tlenku azotu

Kyäni Nitro FX™ to zastrzeżona mieszanka koncentratu z Noni, która zwiększa wytwarzanie Tlenku Azotu (NO). Znanego również jako „Cząsteczka Życia”, NO regeneruje, chroni i pielęgnuje każdą komórkę ciała.

Badany dogłębnie przez naukowców i lekarzy, w dziesiątkach tysięcy prac naukowych, NO uznany został za silną, pro-zdrowotną cząsteczkę. Tlenek azotu to gaz reaktywny naturalnie wytwarzany w naszym organizmie. Jest on najważniejszą cząsteczką sygnalizującą wpływającą na szereg funkcji fizjologicznych, takich jak krążenie, stany zapalne, szybkie przekazywanie impulsów nerwowych oraz uwolnienie tlenu z komórek. Tlenek azotu uwalniany jest w organizmie w przewodzie pokarmowym, a wchłaniany wraz z innymi aminokwasami do systemu krążenia dostaje się do każdej komórki.

Tlenek azotu jest najważniejszą sygnalizującą cząsteczką w naszym organizmie. Jestem przekonany, że całkiem dosłownie jest to cząsteczka życia” — Dr Abbas Qutab, MD, Ph, członek Rady Naukowej firmy Kyäni.

Stworzony na podstawie Kyäni Nitro FX™ (FX), Kyäni Nitro Xtreme™ (NX) zawiera jeszcze więcej azotanu z zastrzeżonej mieszanki koncentratu z Noni dla zwiększonego wytwarzania NO w organizmie.

Kyäni prowadzi od 2007 roku intensywną ekspansję na całym świecie, mając już otwarte rynki w 60 krajach świata i operując z 25 biur oraz 22 magazynów na czterech kontynentach. Firma zapewniła sobie dopuszczenia i atesty na teren całej Unii Europejskiej.

W 1998 roku, trzech naukowców uzyskało Nagrodę Nobla za swoją pracę nad Tlenkiem Azotu. Wykazali oni pozytywny wpływ tlenku azotu, zwanego aktualnie „Molekułą Życia”.

Krążenie
Jedną z najważniejszych właściwości Tlenku Azotu jest zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, co prowadzi do poprawy krążenia oraz stanu zdrowia serca. Tlenek azotu poprawia krążenie rozszerzając arterie zwiększając ilość krwi, tlenu i składników odżywczych dostających się do mięśnia sercowego. Co więcej, pomaga zmniejszyć ryzyko tworzenia się skrzepów, uniemożliwiając płytkom krwi przyklejanie się do siebie lub do ścianek naczyń krwionośnych. Tlenek azotu znacząco poprawia krążenie krwi w organizmie. Pozwala mięśniom w ściankach naczyń krwionośnych rozluźnić się i obniżyć ciśnienie krwi na zasadzie regulacji tego ciśnienia do normy, a nie zaniżania go w organizmie.


Stany Zapalne

NO jest „cząsteczką sygnałową”, o właściwościach przeciwzapalnych.

Funkcje Mózgu
NO jest niezastąpionym przekaźnikiem chemicznym, poprawiającym zdolność przechowywania informacji oraz komunikację pomiędzy neuronami.

Trawienie
NO poprawia motorykę układu pokarmowego oraz mikrokrążenie, ułatwiając dopływ krwi i składników odżywczych w całym ciele.

Funkcje Seksualne
NO w naturalny sposób poprawia krążenie krwi, co jest kluczowe dla poprawy libido, aktywności i satysfakcji seksualnej.

Oto jakie potencjalne korzyści mogą wystąpić, kiedy regularnie zażywasz Kyäni Nitro FX / Nitro Extreme.

  • Zwiększony przepływ krwi w narządach
  • Lepsze krążenie
  • Zmniejszanie stanów zapalnych
  • Poprawa stanu zdrowia serca
  • Lepsza sprawność seksualna
  • Zrównoważony poziom cukru we krwi
  • Poprawione funkcje kognitywne
  • Zwiększenie poziomu energii
  • Wspieranie systemu odpornościowego
  • Lepsze przyswajanie składników odżywczych
Nie ma komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *