Trójkąt Wellness

kyani

Kyäni z dumą oferuje najwyższej jakości produkty, lącząc w nich to co najlepsze w naturze z tym co najbardziej odkrywcze w nauce. Trójkąt Wellness Kyäni dostarcza nam składniki niezbędne do zachowania zdrowia. Razem współdziałają, aby zneutralizować wolne rodniki, zmniejszyć ryzyko chorób oraz zapewnić optymalne zdrowie i dobre samopoczucie.

Trójkąt Wellness Kyäni to dużo więcej, niż tylko zestaw produktów, to jest koncept. Dr. Abbas Qutab wypowiedział często cytowane zdanie „Suma trzech produktów jest ważniejsza, niż jednego produktu samego w sobie“. Ale co to dokładnie znaczy?

Wszyscy wiemy, jakie to ważne, aby mieć dobrze pracujący system sercowo-naczyniowy. Termin „system sercowo-naczyniowy“ opisuje wszystkie związane z sercem i krwią sprawy, mianowicie funkcja serca i dobry przepływ krwi przez nasze żyły, arterie i inne naczynia krwionośne.

Posiadanie trzech produktów w naszym Trójkącie Wellness daje możliwość podejścia do naszego dobrostanu z różnych kątów. Jak więc Trójkąt Wellness Kyäni, jako suma wszystkich trzech produktów, pomaga naszemu systemowi sercowo-naczyniowemu pozostać w dobrym stanie?

Centrum naszego systemu sercowo-naczyniowego jest serce. Serce jest jednym z kluczowych części układu krążenia. Kiedy bije pompuje krew po ciele. Kiedy podróżuje naczyniami krwionośnymi przynosi potrzebny tlen i odżywienie do komórek i odprowadza niepotrzebne produkty. Jeśli zużywasz 80 uderzeń na minutę, twoje serce bije około 4 800 razy na godzinę. To daje 115 200 razy dziennie. W ciągu roku twoje serce bije 42 048 000 razy! Jeśli twoje życie trwa 80 lat, twoje serce będzie biło średnio 3 363 840 000 razy. To ponad 3 miliardy uderzeń serca bez odpoczynku!

Kwasy tłuszczowe omega 3 są znane ze swojego pozytywnego wpływu na nasze dobre samopoczucie. Długo łańcuchowe omega-3 to EPA (eicosapentaenoic) i DHA (docosahexaenoic acid). Oba znajdują się w naszym wieczornym produkcie Kyani Sunset, przyczyniają się do normalnego funkcjonowania serca. Najlepszy efekt uzyskujemy przyjmując dzienną dawkę 250mg EPA i DHA. I tutaj pojawia się trik: z Trójkątem Wellness Kyani możemy wspierać pozytywny wpływ omega 3 nawet bardziej.
Kyäni Nitro Xtreme nie tylko przynosi ci korzyści z większej ilości produkowanego tlenku azotu tak jak Nitro FX, ale zawiera również cynk, który przyczynia się do normalnego metabolizmu kwasów tłuszczowych. Przyjmując Kyani Nitro Xtreme zaraz przed Kyani Sunset czerpiesz korzyści z synergetycznego podejścia w koncepcji produktów.

Aby stworzyć fundament dobrego funkcjonowania serca używany korzystnych właściwości dalszych kluczowych produktów odżywczych, wszystkie zawarte są w Kyani Sunrise: ryboflawina wspiera zachowanie czerwonych krwinek krwi. Foliat, witamina B6 i B12 wspierają normalne formowanie czerwonych krwinek. Witamina C wspiera normalne formowanie kolagenu dla normalnych funkcji naczyń krwionośnych.

Tak właśnie wszystkie produkty z Trójkąta Wellness Kyani wspierają nasz dobrostan sercowo-naczyniowy indywidualnie, ale razem wspierają siebie nawzajem w synergetycznym podejściu dla najlepszych rezultatów, aby doświadczyć więcej!

Trójkąt Zdrowia Kyäni™ jest potężnym, łatwym w użyciu systemem odżywczym, którego celem jest zapewnienie organizmowi człowieka wszystkich niezbędnych witamin i składników mineralnych. Zawiera Kyäni Sunrise™, Kyäni Sunset™ oraz Kyäni Nitro FX™ lub mocniejsze i dodatkowo wzbogacone NitroXtreme™.

Każdy z tych produktów odgrywa ważną rolę w codziennej odnowie biologicznej. Razem współdziałają, aby zapewnić niezrównane uzupełnienie żywienia dla osiągnięcia optymalnego stanu dobrego samopoczucia, zdrowia i kondycji fizycznej.

Trójkąt Wellness Kyäni™ dostarcza mocy dzikiej jagody alaskańskiej, tokotrienoli (najsilniejszej postaci witaminy E), kwasów tłuszczowych Omega-3 EPA i DHA oraz tlenku azotu w jednym systemie – łatwym w użyciu!

Dzięki tej instrukcji DOŚWIADCZAJ WIĘCEJ z Kyäni:

Krok 1: Zażyj Kyani Nitro FX™ (1 ml zakraplacza/jedno zaciągnięcie zakraplacza do połowy lub 20 kropli z małej buteleczki). Najlepiej produkt zakroplić bezpośrednio na lub pod język. Możesz też wypić go razem z chłodną wodą.

Kyäni Nitro FX™ poprawia przepływ krwi i pomaga zapewnić optymalne dostarczanie składników odżywczych do wszystkich części ciała; przygotowuje organizm na Kyäni Sunrise™.

Krok 2: Wypij rano zawartość jednej saszetki Kyäni Sunrise™, aby dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów. Możesz wymieszać produkt z wodą lub sokiem.

Krok 3: Zażyj Kyani Nitro FX™ (1 ml zakraplacza/ jedno zaciągnięcie zakraplacza do połowy lub 20 kropli z bałej buteleczki) wczesnym popołudniem dla dodatkowego impulsu energii, około 5-6 godzin po porannej dawce.

Krok 4: Zażyj Kyani Nitro FX™ (jeden 1 ml kroplomierzem) przed Kyäni Sunset™, aby przygotować swoje ciało na Kyäni Sunset™.

Krok 5: Spożyj Kyäni Sunset (3 kapsułki żelowe) razem z kolacją dla optymalnego wchłaniania i aby umożliwić tokotrienolom i omega-3 pomoc w odnowie Twoje ciało podczas snu.

Przetestuj siłę Trójkąta Zdrowia Kyäni™! Przy zamówieniu otrzymujesz bezwarunkową 30-dniową gwarancję satysfakcji (zwrotu pieniędzy w przypadku braku zadowolenia z zakupionego produktu). Przejdź tutaj, aby przetestować Cud z Alaski i Molekułę Życia przez cały miesiąc.

Nie ma komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *